Tel:
Chiny System alarmowy EAS producent
Dongguan HAX Electronic Co., Ltd.
Wiarygodność wiarygodności

Dom

Dongguan HAX Electronic Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Dongguan HAX Electronic Co., Ltd.

DONGGUAN HAX ELECTRONIC CO., LTD. jest jednym z wiodących oryginalnych producentów elektronicznego nadzoru artykułów (EAS) w Chinach. Nasze produkty obejmują płyty EAS, systemy antenowe i akcesoria do urządzeń przeciwkradzieżowych pod marką NEOSENSOR ® . Zostały one wywiezione do ponad 60 krajów na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Włochy, Rosja, Turcja, Hiszpania i Iran. Mamy 3000 instalacji i ponad 30 pracowników z miesięczną zdolnością produkcyjną 5000 płyt głównych EAS i 5000 bramek EAS.

Jako firma OEM / ODM całkowicie przestrzegamy wytycznych systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000 dotyczących wszystkich produkcji i kontroli. Ponadto nasze główne komponenty pochodzą z TI w USA, a nasze surowce są pozyskiwane od 20 zaufanych dostawców. Mamy 10 inżynierów R & D z 10-letnim doświadczeniem w branży, którzy każdego miesiąca mogą wydać 4 nowe produkty. Ustanowiliśmy również niezależny dział kontroli jakości, który przeprowadza ścisłą kontrolę materiałów zewnętrznych i produktów wewnętrznych. Nasz 5-osobowy personel QC z ośmioletnim doświadczeniem może zagwarantować, że wszystkie nasze produkty są zgodne z normami CE i utrzymać współczynnik naprawy 1%.

Brak MOQ i szybka dostawa w ciągu 7-15 dni zyskuje dla nas więcej możliwości. Mamy agencje we Włoszech, Rosji, Australii, Ukrainie, Turcji, Kuwejcie i Egipcie. Nasze 5 sprzedawców z ponad 3-letnim doświadczeniem może mówić po angielsku i hiszpańsku iz przyjemnością przyjmie twoje zapytania i odpowie na nie najszybciej.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : NEOSENSOR

Ilość pracowników : 51~100

Coroczne wyprzedaże : 5million-10million

Rok założenia : 2010

pc Export : 50% - 60%

Technology: Self R & D

Ściśle przestrzegamy zasad HAX 3: Wiarygodność Wiarygodności.

Dongguan HAX Electronics Co., Ltd. została założona w 2010 roku i jest wiodącym producentem elektronicznych systemów nadzoru artykułów (EAS) w Chinach.

Usługowe


Bogate doświadczenie w systemach EAS.
Zaawansowana technologia i duża zdolność do badań i rozwoju.
W całym produkcie stosuje się ścisłą kontrolę jakości. Przeprowadzamy inspekcję, kontrolę procesu i końcową kontrolę produkcji, która może zapewnić doskonałą jakość towarów.
Długi czas współpracy z Globalnym Nabywcą sprawia, że ​​łatwo jest nam zrozumieć csutomer i obsługiwać eksport.

Firma Zespół

Posiadamy 3000㎡ fabryki i ponad 30 pracowników. Otrzymaliśmy 9 głównych patentów. 15 pracowników technicznych w zespole. Nasz główny inżynier zaangażowany w EAS reserch od ponad 22 lat. Nasza firma co roku tworzy nowe produkty, aby sprostać potrzebom markte.

Dongguan HAX Electronic Co., Ltd.
4 / FLOOR, 4 / PLANT, ALLMERIT INTELIGENTNY PARK, NO.2 SHAPING ROAD, TANGXIA, DONGGUAN, CHINY.
Tel:86-769-8207-0087
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość System alarmowy EAS dostawca. © 2018 - 2020 eas-alarmsystem.com. All Rights Reserved.